- reset +

Po raz szósty zapraszamy wszystkich amatorów biegania, spacerów czy nordic walking do udziału w boreckiej imprezie biegowej

„Borek biega po raz VI .. z LGD”

Kolejna odsłona biegowych wzmagań zachęcających do aktywności fizycznej mieszkańców Gminy Borek Wielkopolski i nie tylko. Tym razem biegamy z Lokalną Grupą Działania „Wielkopolska z Wyobraźnią", do której należy Gmina Borek Wielkopolski. Czym się zajmują? Czy mają ciekawe pomysły? Co dobrego możemy mieć dzięki nim? Na te pytania będzie można uzyskać odpowiedzi podczas niedzielnego pikniku. Tradycyjnie dzieci rywalizują na boreckim stadionie, natomiast Ci wytrwali pokonają ponad 4-kilometrową trasę ulicami miasta.

Lubisz biegać, maszerować czy spacerować - zapisz się na biegi na stronie borebiega.borekwlkp.plSpacerkiem, marszem czy sprintem – nieważne i tak ZWYCIĘŻYSZ

Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Borku Wlkp., (ul. Sportowa 6).

Spotykamy się 25 czerwca 2017 roku od godz. 13:00 – start biegu głównego ok godz. 14.15. Pobiegniemy, pomaszerujemy czy pospacerujemy bez względu na pogodę – pokażemy, że żadna aura nie jest dla nas straszna.

RÓWNIEŻ I MALUCHY (PRZEDSZKOLAKI I KLASY I-III SP) MOGĄ WYSTARTOWAĆ W SWOIM BIEGU NA DYSTANSIE I TEŻ ZOSTANĄ ZWYCIĘZCAMI!!!

By poczuć piknikową atmosferę zachęcamy do zabrania koca, czeka na Was wiele atrakcji, konkursy z nagrodami z zakresu wiedzy o środkach unijnych i stowarzyszenia „Wielkopolska z Wyobraźnią”, pokazy promocyjne i pyszna grochówka.

ZAPISY ZA POMOCA INTERNETU do dnia 25 czerwca 2017 !

Dla pierwszych 200 osób zapisanych do biegu, którzy wystartują w biegu przewidziano pakiety startowe.

______________________

ZAPRASZAMY

WSZYSTKICH STARTUJĄCYCH ZAPRASZAMY DO ODBIORU NUMERÓW STARTOWYCH  W BUDYNKU NA STADIONIE MIEJSKIM W DNIU ZAWODÓW Od godz. 11:00 na boreckim Orliku.