- reset +

Wiadomości

Po raz szósty zapraszamy wszystkich amatorów biegania, spacerów czy nordic walking do udziału w boreckiej imprezie biegowej

„Borek biega po raz VI .. z LGD”

Kolejna odsłona biegowych wzmagań zachęcających do aktywności fizycznej mieszkańców Gminy Borek Wielkopolski i nie tylko. Tym razem biegamy z Lokalną Grupą Działania „Wielkopolska z Wyobraźnią", do której należy Gmina Borek Wielkopolski. Czym się zajmują? Czy mają ciekawe pomysły? Co dobrego możemy mieć dzięki nim? Na te pytania będzie można uzyskać odpowiedzi podczas niedzielnego pikniku. Tradycyjnie dzieci rywalizują na boreckim stadionie, natomiast Ci wytrwali pokonają ponad 4-kilometrową trasę ulicami miasta.

Lubisz biegać, maszerować czy spacerować - zapisz się na biegi na stronie borebiega.borekwlkp.pl

Więcej…

 

Zaproszenie na "II Bieg Niepodległości"

PDFDrukujEmail

Ludowy Klub Sportowy WISŁA Borek Wielkopolski wraz z sekcją lekkoatletyczną Klub Biegaczy “MIŚ” Borek Wlkp. oraz Gminą Borek Wlkp. serdecznie zaprasza wszystkich amatorów spacerów, nordic walking i biegania do udziału w drugiej edycji “BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI”, która odbędzie się w dniu 13 listopada 2016 roku o godz. 13:00 przy hali sportowej w Borku Wlkp.

Więcej…

 

 
 

Zaproszenie na "Bieg Niepodległości"

PDFDrukujEmail

ODBIÓR NUMERÓW STARTOWYCH W NIEDZIELĘ OD GODZ. 9:00 W BUDYNKU NA STADIONIE MIEJSKIM

------------------

Ludowy Klub Sportowy WISŁA Borek Wielkopolski wraz z sekcją lekkoatletyczną Klub Biegaczy “MIŚ” Borek Wlkp. oraz Gminą Borek Wlkp. serdecznie zaprasza wszystkich amatorów spacerów i biegania do udziału w pierwszej edycji “BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI”.

Więcej…

 

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4